به دیجی آرتر خوش آمدید

اینجا تمام تخیلات به واقعیت تبدیل می شود.
اینجا باید نگاهی نو به زندگی انداخت ان هم از دریچه هنر
ما آمده ایم در دیجی آرتر (برند ثبت شده) به شما در داشتن زندگی تازه کمک کنیم و بتوانید مقداری زندگیتان را از بند روزمرگی ها آزاد کنید

تعداد شهرها

هنرمندان نوظهور

آثار هنرهای اصیل

چرا دیجی آرتر متفاوت است؟

بهترین و تخصصی ترین پلتفرم برای خرید آثار هنری(هنر های تجسمی، صنایع دستی و گیاهان سبز خانگی) انتخابی متنوع و بی نظیر از هنرمندان و آثارشان با همه سبک ها ، فضاها و بودجه ها است.
شاید بتوان آثار هنری هنرمندان ما را جای دیگه ای پیدا کنید ولی اصیل بودن، زیبایی و کارامدی صنایع دستی، هویت دار بودن آثار هنرهای تجسمی و همچنین روح نواز بودن گیاهان سبز خانگی فروشگاه ما را در هیچ جا تجربه نخواهید کرد. صنایع دستی با دست های زحمتکش و پینه بسته هنرمندان جنوب، شمال، شرق و غرب ایران مان خلق شده اند. هنرمندانی که قلب شان دریا و دیدشان به وسعت تمام مردمان این سرزمین زیباست. نقاشان، خطاطان و مجسمه سازانی که همیشه روح شان در پرواز خلق بهترین آثار هنری بوده که شاید روزی در کنج خانه هایمان پیدا کنند. تا وقتی که به آن کنج خلوت و شلوغ خود می نگرید، احساس خوب تمام وجودتان را دربر می گیرد. گیاهان سبز و گلدان های زیبای آن باغبان پیر و طراح خوش ذوق که بودن شان در خانه هایتان سبزینه زندگی تان می شود و وابستگی روحی را برایتان به ارمغان می آورد.
به عقیده تمام این هنرمندان (شاید هنر نان شب تان نشود اما غذای روح و روان تان می شود)

مشاوران هنری

 مشاوران هنری ما کنارشما هستند و چهارچوب ذهنی ، رویا و تخیلات شما را هدایت می کنند تا نیاز های فراموش شده زندگی را بیابید

پرداخت امن

با درگاه پرداخت امن که توسط تیم فنی فروشگاه پیاده سازی کردیم، این اطمینان را به مشتریان می دهیم که از دارایی مشتریان خود مراقبت کنیم.

ضمانت ۷ روزه

ضمانت ۷ روزه و ۱۰۰% برگشت پول به شما اطمینان می دهد که اگر از خرید راضی نبودید ، آن را مرجوع کنید و بهترین خرید را تجربه کنید

قیمت مناسب

مشتریان ما ارزش واقعی مجموعه هستند ،سعی داریم تخیلات شان به واقیعت تبدیل شود، ارزش پول و دارایی مشتریانمان را درک می کنیم.

تنوع محصولات

مشتریان دیجی آرتر میتوانند آثار خود را با جزئیات مشاهده، بازبینی، نمایش و خرید کنند و روی دیوار خانه و فضای مورد علاقه خود ببینند.

هنرمندان

دیجی آرتر یک گالری هنری نیست بلکه یک پلتفرم بزرگ هنری هست که تمام هنرمندان را پوشش می دهد(هنرهای نمایشی ،تجسمی و …)

پس برای بهتر شدن حالتان به خودتان اهمیت دهید.

نیاز یک ندای فراموش شده

دیجی آرتر یکی از نیاز های فراموش شده زندگی هر فردی را به زندگی اش بر می گرداند آن هم نیاز به عشق، محبت، زیبایی و دوست داشتن و….است.
ما آمده ایم حال تان را خوب کنیم و زندگی آهنی را به زندگی ابریشمی تبدیل کنیم و به همه بگوییم  یه نگاهی هم به درون خود بیندازید، شاید بتوانید چیز هایی خوبی نصیب تان شود.
مجموعه دیجی آرتر یک پلتفرم هنری نوظهور است که در اوایل قرن جدید شمسی فعالیت خود را با پوشش دادن هنرهای مختلف شروع کرد و برنامه توسعه ۵ ساله در قالب ۱۰ فاز جداگانه دارد.
سیاست کاری مجموعه طوری طراحی شده است که مشتری از لحظه ورود به پایگاه فروش اینترنتی مجموعه بتواند آثار را با جزئیات کامل مشاهده، بازبینی، نمایش، خرید و روی دیوار خانه و فضای مورد علاقه خود ببیند.
مشتری هر وقت نیاز داشت، مشاوران هنری ما کنارش هستند و چهارچوب ذهنی، رویا و تخیلات او را هدایت می کنند تا نیاز های فراموش شده زندگی را بیابد

اگر ما را قابل دونستید به جمع مان بیایید، شاید بتوانیم به رویاها و نیاز های کوچک زندگی تان پر و بال دهیم و خاطره خوبی از ما در ذهن تان بماند. (دادن هدیه به عزیزترین فرد زندگی تان)

ما برای رسیدن به این رویاها سخت‌کوشی، انضباط، دوستی، همدلی و احترام متقابل را سرلوحه کار خود قرار دادیم. در هر شرایطی برای برقراری حس خوب برای مشتریان و اعضایمان تلاش می کنیم.

شاید بتوانیم برای سرزمین مادری مان قدمی برداشته باشیم.

همه این ها، مسئولیت ذاتی مجموعه دیجی آرتر است.