پرسش و پاسخ

 

۱- چرا باید به فروشگاه دیجی آرتر اعتماد کنیم؟

فروشگاه دیجی آرتر  تحت عنوان برند دیجی آرتر، در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دارای شماره ثبت ۴۲۳۰۴۳ می باشد، همچنین دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن  تجارت، با شماره مجوز ۵۰/۱۵۹۰۴ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پروانه فعالیت به شماره شناسه ۰۴۶۸۰۲۱۲۱۸ اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی نیز می باشد که این مجوزها در صفحه اصلی فروشگاه قابل مشاهده هستند.

همچنین برند دیجی آرتر  تحت مالکیت شرکت نگاره هنر کوروش به شماره ثبت ۵۸۹۶۸۳ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران است. شایان ذکر است که فروشگاه دیجی آرتر، دارای گواهینامه SLL است تا امنیت خرید اینترنتی را به همراه داشته باشد، بنابراین کاربران هنگام خرید از طریق درگاه پرداخت بانکی نگرانی نخواهند داشت.

در پایان، فروشگاه دیجی آرتر با هنرمندان مطرح و نوظهور بسیاری فعالیت می کنند که باعث ایجاد تنوع آثار دربخش‌های مختلف شده است.

 

۲ -برای خرید از دیجی آرتر  باید در سایت عضو شوم؟

بله! قبل از خرید لازم است از طریق شماره موبایل یا ایمیل در سایت دیجی آرتر ثبت نام کنید. البته می توانید ابتدا محصولات و آثار مورد علاقه خود را در فروشگاه انتخاب کنید و هنگام پرداخت وجه، فرایند ثبت نام را انجام دهید.

 

۳ -آیا می توانم با حساب کاربری خودم برای سازمان یا شرکت خرید انجام دهم؟

بله! برای این کار می‌توانید در صفحه پروفایل خود، نام شرکت و کد اقتصادی آن را وارد کنید تا فاکتور رسمی به نام شرکت و یا سازمان  مربوطه صادر شود.

 

۴ – من رمز عبور خود را گم کردم چطور می توانم دوباره آن را پیدا کنم؟

کافی است در صفحه ورود، روی گزینه «بازیابی رمز عبور» کلیک کنید و با وارد کردن ایمیل یا شماره موبایل خود این کار را انجام دهید. در انجام این فرایند، در صورتی که ایمیل خود را وارد کرده باشید، لینکی به ایمیل شما ارسال می شود که برای ساختن رمز عبور جدید می توانید با استفاده از این لینک، مراحل بازیابی رمز عبور را دنبال کنید. اگر شماره موبایل خود را وارد کنید، رمز عبور جدید برای ورود به صفحه کاربری شما ارسال می شود.

 

۵ – چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن و مرجوعی کالا یا محصولی که خریداری کردم، ثبت کنم؟

می توانید از طریق صفحه «ارتباط با ما» و فرم «ارتباط با ما» که در این صفحه قرار دارد، اقدام کنید. پس از دریافت درخواست شما، همکاران ما برای انجام این فرآیند با شما تماس خواهند گرفت و ادامه مراحل از این طریق انجام خواهد شد.

 

۶ – چطور می توانم سفارش خود را لغو کنم؟

می توانید قبل از پرداخت و در صفحه کاربری خود، از طریق گزینه «سفارش ها»، با انتخاب سفارش مربوطه آن را لغو کنید. شایان ذکر است در صورتی که بعد از پرداخت وجه، بخواهید سفارش را لغو کنید، لازم است از طریق صفحه «ارتباط با ما» این کار را انجام دهید. هماهنگی و انجام مراحل بعد، از طریق همکاران ما با شما انجام می شود.

 

۷ – چطور می توانم سفارشم را پیگیری کنم؟

با ورود به صفحه کاربری خود در سایت دیجی آرتر و انتخاب گزینه «سفارش ها»، می توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید. همچنین برای سفارش هایی که از طریق پست زمینی یا هوایی ارسال می شوند، می تواند با استفاده از کد رهگیری ۲۰ یا ۲۴ رقمی که در قسمت  سفارش ها وجود دارد و با مراجعه به سایت شرکت پست به نشانی https://tracking.post.ir از وضعیت مرسوله خود مطلع شوید.

 

۸ – چطور می توانم بعد از ثبت سفارش آدرس و زمان ارسال را ویرایش کنم؟

می توانید با مراجعه به «صفحه کاربری» خود یا با استفاده از «فرم ارتباط با ما» این کار را انجام دهید. برای انجام مراحل بعدی، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

۹ – چطور می توانم فاکتور سفارش را دریافت کنم؟

می توانید با ثبت ایمیل در پروفایل خود به صورت خودکار صورتحساب و فاکتور خود را دریافت کنید. همچنین هر وقت که نیاز داشتید، با مراجعه به صفحه «حساب کاربری»، از بخش سفارش ها می توانید فاکتور مورد نظرتان را دریافت کنید.

 

۱۰- هزینه ارسال آثار به شهرستان رایگان است یا خیر؟ اگر رایگان نیست این هزینه چطور محاسبه می شود و به چه میزان است؟

خیر! هزینه ارسال به شهرستان ها برابر تعرفه شرکت پست ایران است؛ ولی برای مشتریانی که مبلغ سفارش آنها از نظر دیجی آرتر بالا باشد، ارسال به شهرستانها نیز به صورت رایگان انجام می شود.

 

۱۱- چطور باید از اصالت آثار ارائه شده در فروشگاه مطمئن شوم؟

تمام آثار ارائه شده در فروشگاه اصیل و به دستان هنرمندی که نام آن در اثر مربوطه قید شده است، خلق شده اند. در صورت  وجود مغایرت در آثار فروخته شده، دیجی آرتر مرجوعی اثر مربوطه را می پذیرد و اثر فروخته شده را با هزینه دیجی آرتر  مرجوع می کند، حتی اگر مقصد ارسال شهرستان باشد.

 

۱۲ -آیا این امکان وجود دارد هزینه سفارش خود در محل پرداخت کنم؟

بله ! می توانید مبلغ سفارش را بعد از رویت صورت حساب خود با استفاده از دستگاه های کارتخوان از تمام کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید. البته برای سفارش هایی که به مقصد شهرستان ثبت می شوند، تنها امکان پرداخت اینترنتی وجود دارد.

توجه: حتما قبل از پرداخت هزینه سفارش خود، بابت اینکه دستگاه های کارتخوان متعلق به فروشگاه دیجی آرتر  باشند، اطمینان حاصل کنید. برای این منظور از مامور تحویل رسید خام دستگاه کارتخوان را درخواست کنید؛ در قسمت بالای این رسید خام، باید  نام فروشگاه دیجی آرتر و شماره ترمینال ۱۲۷۹۷۳۹۹ قید شده باشد.

 

۱۳ -در صورت بروز تاخیر در دریافت سفارش چه اتفاقی می افتد؟

در صورت تأخیر در دریافت سفارش، پیامکی جهت اطلاع رسانی به مشتری ارسال می شود که دلیل تاخیر در ان توضیح داده شده است. همچنین زمان دقیق تحویل سفارش، مجددا اطلاع رسانی می شود. ما در دیجی آرتر  تمام تلاش خود را به کار می بندیم که سفارش ها طبق بازه زمانی انتخابی توسط مشتری ارسال و تحویل داده شوند.

 

۱۴ -چه آثاری توسط فروشنده (صاحب اثر) ارسال می شوند؟

آثاری که موجودیت آنها در اختیار فروشنده باشد، توسط فروشنده ارسال می شوند. البته این موضوع هیچ تفاوتی در مراحل ثبت سفارش و تحویل آن برای مشتری ایجاد نمی کند.

 

۱۵ – هزینه مالیات، بسته بندی و ارسال توسط چه کسی پرداخت می شود؟

مالیات ارزش افزوده ۹ درصد است که در قیمت آثار گنجانده شده است، بنابراین مشتری بابت آن هیچ هزینه جداگانه ای پرداخت نمی کند. همچنین برای هزینه بسته بندی و ارسال نیز از مشتری هیچ هزینه ای دریافت نمی شود و تماما رایگان است؛ مگر در شریطی که مقصد سفارش شهرستان باشد. در چنین شرایطی نیز مشتری تنها هزینه ارسال را پرداخت می کند که این هزینه متعلق به اداره پست است و دیجی آرتر  هیچ دخالتی در هزینه ارسال به شهرستان ها ندارد. همچنین دیجی ارتر برای خرید های با مبلغ بالای شهرستان نیز این هزینه ارسال را پوشش می دهد.

 

۱۶ -چطور می توانم آثار خود را در دیجی آرتر به فروش برسانم؟

می توانید با تماس با شرکت از طریق راه های ارتباطی که در صفحه «ارتباط با ما» وجود دارد، برای این منظور اقدام کنید. همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن شرایط برگزاری جلسه مذاکره بین دیجی آرتر  و شما را  برای بستن قرارداد فراهم می کنند (جلسه میتواندحضوری یا غیرحضوری باشد).