دیجی آرتر یکی از اولویت های اصلی مجموعه را اجرای دقیق حریم شخصی کاربران خود می داند.
سایت دیجی آرتر، در مراحل خرید و ثبت سفارش، ثبت نظر و دیگر امکانات فروشگاه، از کاربران خود اطلاعاتی را درخواست و دریافت می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به مشتریان خود ارائه دهد.
برای ارسال سفارش ها، اطلاعاتی مانند نشانی، شماره تلفن همراه و ایمیل مشتری مورد نیاز است. با توجه به اینکه تمام خدمات دیجی آرتر براساس قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و در طی مراحل خرید و صدور فاکتور رسمی بنا به درخواست مشتریان، گواهی ارزش افزوده صادر می شود، از این رو وارد کردن نام و کد ملی، برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی، شناسه ملی و نام شرکت برای افراد حقوقی لازم است.
آدرس ایمیل و تلفن هایی که کاربران در پروفایل خود ثبت می کنند، تنها راه های مکاتبه و تماس با مشتریان است.
کاربران و مشتریان می توانند نام، نشانی و تلفن شخص دیگری را برای تحویل سفارش در پروفایل خود وارد کنند و می تواند از هر نشانی ای که مایل بود برای ثبت سفارش خود استفاده کند.
همچنین نوع دستگاه، زمان، نوع سیستم عامل و شناسه های دستگاه شما در هنگام استفاده از وب سایت و اپلیکیشن دیجی آرتر مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانیم سرویس ها و خدمات  خود را ارائه دهیم.
این اطلاعات صرفا توسط دیجی آرتر مورد استفاده قرار می گیرد و دیجی آرتر این اطلاعات را در اختیار هیچ فرد، گروه یا سازمانی قرار نمی دهد و به درخواست کاربر این اطلاعات می توانند پاک شوند.
دیجی آرتر با استفاده از کوکی ها (فایلی که به درخواست سایت، توسط مرورگر ایجاد می شود) به سایت امکان ذخیره بازدیدهای شما را می دهد. این کوکی ها امکان غیرفعال کردن در بعضی از مرورگر ها را دارند.
دیجی آرتر برای ارسال اخبار، اطلاع رسانی ها، تخفیف های دوره ای و مناسبت ها به اعضای خود ایمیل و پیامک ارسال می کند. درصورت تمایل، می توانید این بخش را غیرفعال کنید.

توجه: دیجی آرتر توسط شماره های ذیل برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند. تمام مراحل سفارش، خدمات و سرویس ها صرفا از طریق همین شماره ها اطلاع رسانی می شوند.

شماره پیامک: ۵۰۰۰۱۰۴۰۹۵۹۵

ایمیل های اطلاع رسانی: info@digiarter.com و support@digiarter.com

اطلاع رسانی، نظرسنجی ها و پرسشنامه های دیجی آرتر نیز از طریق این شماره ها و  ایمیل ها انجام می شود.
درصورتی که پیامکی تحت عنوان دیجی آرتر به غیر از شماره ها و ایمیل های درج شده در بالا برای مشتریان ارسال شود، تخلف و پیگرد قانونی دارد.

شما کاربران و مشتریان می توانید این موضوع را از طریق راه های ارتباطی، با ما در میان بگذارید.
دیجی آرتر ممکن است نظرات ثبت شده توسط کاربران را در راستای قوانین موجود ویرایش کند. اگر نظرهای ارسالی دارای مصادیق توهین آمیز و مجرمانه باشند، دیجی آرتر می تواند بعد از حذف پیام مربوطه، کاربر خاطی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمز ورود به پروفایل، بر عهده شخص کاربر است. برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، نباید این اطلاعات را به شخص دیگری واگذار کنید.
درصورتی که کاربر اطلاعات پروفایل خود را به شخص دیگری واگذار کند، باید سریعا نسبت به تغییر آن ها اقدام کند و در این گونه موارد دیجی آرتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات آتی کاربر ندارد.
دیجی آرتر تمام اطلاعات شخصی کاربران را محرمانه می داند و از افشای آنها خودداری می کند مگر در موارد خاص و با حکم قضایی و در چهارچوب قوانین رایج کشور.
دیجی آرتر از تمام اطلاعات و سوابق حرفه ای هنرمندان و فروشندگان مانند نام و نام خانوادگی، عکس و… استفاده می کند. به دلیل که کاربران از اصالت آثار ارائه شده در فروشگاه اطمینان حاصل کنند و خرید مطمئنی داشته باشند.
دیجی آرتر این را مسئولیت حرفه ای خود و الزامی برای برای شفافیت کار خود می داند  و در این مورد هنرمند و فروشنده حق هیچگونه اعتراضی را ندارند.
پروتکل های امنیتی، سرور ها و لایه های امنیتی با روش های کدینگ و مدیریت داده ها در سایت دیجی آرتر به کار گرفته می شوند و دیجی آرتر تمام تلاش خود را به کار می گیرد که تمام اطلاعات کاربران محرمانه باقی بماند.
دیجی آرتر تمام توان و تلاش خود را به کار می گیرد تا مشتریان و کاربران در مدت زمان حضور در وب سایت فروشگاه و استفاده مستمر از این پایگاه داده، تجربه خریدی مطمئن و امن داشته باشند.